• Обновено
Ледениот брег на реката дома декор diy дијамант сликарство целосна дијамант везови мозаикот на слики од rhinestones пејзаж ѕид уметност A7619R

Ледениот брег на реката дома декор diy дијамант сликарство целосна дијамант везови мозаикот на слики од rhinestones

DEN 199.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
20x30cm, 25x40cm, 30x50cm, 35x55cm, 40x65cm, 50x80cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
20-60
Шема:
Планина, шумски & реката
Тип:
DIY Дијамант Везови / DIY Дијамант Сликарство / Фото Обичај
Материјал:
Плоштад Смола Дијамант со 477 DMC Бои
Пакет:
се тркалаат во OPP
OEM Услуга:
Прифати ОЕМ Слики
Повеќенаменски:
Спалната Соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија,
Функција:
Дома Декорација; Подарок

Купувачи како што избираат