• Обновено
WasaFire Водоотпорен Кометата USB Полнење на Главата Светлина КОЧАН Висока Осветленост Црвени LED 100 лумен предо/Странично Велосипед Безбедност Light Пакет

WasaFire Водоотпорен Кометата USB Полнење на Главата Светлина КОЧАН Висока Осветленост Црвени LED 100 лумен предо/Странично

DEN 352.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела, Црвена
Монтажа Сместување:
Seatpost
Напојување:
Батеријата
Број На Модел На:
велосипед Задни светла
Бренд Име:
WasaFire
сертификација:
CCC,CE
Поддршка затемнување:
6 начини
Водоотпорен:
животот водоотпорен
Тип На Батерија:
Вграден-во 3.7 V 500mAh литиум батерија
Тело Материјал:
Инженеринг Пластика
LED тип:
КОЧАН
Лумен:
100LM

Купувачи како што избираат