• Обновено
Lapis lazuli маслиново форма лабава монистра 8x12mm 15 DIY трговија на големо одговара накит изработка на рачно изработени дизајн подарок

Lapis lazuli маслиново форма лабава монистра 8x12mm 15 DIY трговија на големо одговара накит изработка на рачно изработени

DEN 349.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WUBIANLU
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
8x12mm
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Тежина:
40
Број На Модел На:
J0339-1
Мушка тип:
лабава монистра
Мушка должина:
15 инчи
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
2 share/5 споделување на
Мушка број:
1 акции x32 компјутери
мушка боја:
Сина
Мушка форма:
маслиново форма

Купувачи како што избираат