• Обновено
Lapis lazuli круг лабава монистра 4/6/8/10мм големина изборен 15 инчен DIY трговија на големо топла одговара накит изработка на рачно изработени дизајн

Lapis lazuli круг лабава монистра 4/6/8/10мм големина изборен 15 инчен DIY трговија на големо топла одговара накит

DEN 344.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WUBIANLU
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
4/6/8/10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
13/24/42/66
Број На Модел На:
J0338-1
Мушка тип:
лабава монистра
Мушка должина:
15 инчи
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
2 share/5 споделување на
Мушка број:
1 акции x95/63/48/38 компјутери
мушка боја:
Сина
Мушка форма:
Тркалезна Форма

Купувачи како што избираат