• Обновено
HENGJIA 1PC Попер риболов намамат 4 бои 5cm-7.4 g Вештачки пластични Тешко ги Намамат Плови Мамки Површината врвот вода Бас

HENGJIA 1PC Попер риболов намамат 4 бои 5cm-7.4 g Вештачки пластични Тешко ги Намамат Плови Мамки Површината врвот

DEN 35.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
PO008

Купувачи како што избираат