• Обновено
3000pcs 6*10см Јасно OPP кеси за пакување кеси Само Лепило Печат Транспарентен Пластични Кеси накит/подарок sacola пластични bolsa

3000pcs 6*10см Јасно OPP кеси за пакување кеси Само Лепило Печат Транспарентен Пластични Кеси накит/подарок sacola

DEN 695.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Јасно
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
1500g
Објектот Ширина:
0cm
Производ Карактеристики:
Јасно OPP кеси
Објектот Висина:
6cm
Број На Модел На:
6x10

Купувачи како што избираат