• Обновено
3.5 Санитарен Три Тешки Менгеме Детелина се Вклопува 106mm OD Ferrule Прирабница од не ' Рѓосувачки Челик СВ 304 SS018

3.5 Санитарен Три Тешки Менгеме Детелина се Вклопува 106mm OD Ferrule Прирабница од не ' Рѓосувачки Челик СВ 304 SS018

DEN 245.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Еднаков
Тип:
Унија
Техника:
Кастинг
Број На Модел На:
Cla-6
врска:
прирабница
Глава Кодот:
Круг
Тип:
три менгеме
Одговара За Ferrule Големина:
106mm
Материјал:
СВ 304
Големина:
3.5 106mm
Нето тежина:
270g

Купувачи како што избираат