• Обновено
500pcs/кутија Pandahall 1 Кутија 5mm Melty Монистра ЈП DIY Осигурач Монистра Refills Perler Монистра за Деца,Цевка,17 бои,5x5mm,Дупка: 3мм

500pcs/кутија Pandahall 1 Кутија 5mm Melty Монистра ЈП DIY Осигурач Монистра Refills Perler Монистра за Деца,Цевка,17

DEN 143.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DIY-X0047-01-Б
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Пластични
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Објектот Тежина:
54g
Објектот Форма:
Цевка

Купувачи како што избираат