• Обновено
Монета форма Lapis lazuli круг лабава монистра 10мм 15 инчен DIY модна одговара накит изработка на рачно изработени дизајн хривнија ѓердан подарок

Монета форма Lapis lazuli круг лабава монистра 10мм 15 инчен DIY модна одговара накит изработка на рачно изработени

DEN 348.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WUBIANLU
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
32
Број На Модел На:
J0341-1
Мушка тип:
лабава монистра
Мушка должина:
15 инчи
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
2 share/5 споделување на
Мушка број:
1 акции x38 компјутери
мушка боја:
Сина
Мушка форма:
Монета Форма

Купувачи како што избираат