• Обновено
Година Најпопуларните Африкански Вода Растворлив Хемиски Кабелот Чипка Ткаенина Везови Guipure Чипка За Партија Фустан Ткаенина Кралска Сина

Година Најпопуларните Африкански Вода Растворлив Хемиски Кабелот Чипка Ткаенина Везови Guipure Чипка За Партија

DEN 1320.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
080808C
Ширина:
51-52inch
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
чипка ткаенина
Повод:
партија ,свадба ,облека, одговараат на
is_customized:
Yes
боја:
како Слика

Купувачи како што избираат