• Обновено
19V 2.1 AC адаптер за Samsung N100 N102 N102S N108 N110 N120 N128 N130 N135 N140 N140 N143 плус N143P NP-N100 полнач

19V 2.1 AC адаптер за Samsung N100 N102 N102S N108 N110 N120 N128 N130 N135 N140 N140 N143 плус N143P NP-N100 полнач

DEN 355.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DBJBA
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
Лаптоп Адаптер За Полнач За Samsung Лаптоп
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
2.1 A
Приклучок Тип:
како Слика
Конектор Големина На:
5.5*3.0 mm

Купувачи како што избираат