• Обновено
5 компјутери за samsung галакси s5 заштитна калено стакло безбедност зајакнато филм guard pelicula де vidro експлозија доказ antiscratch

5 компјутери за samsung галакси s5 заштитна калено стакло безбедност зајакнато филм guard pelicula де vidro експлозија

DEN 237.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
Бренд Име:
MAKISS
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S5
Стаклото на екранот заштитник за samsung s5:
Yes
Вистинска премија калено стакло:
Yes
0.3 mm ултра тенок:
Yes
анти нула:
Yes
со чистење алатки:
Yes
5 компјутери wholesales:
Yes

Купувачи како што избираат