• Обновено
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина мали жолти луѓе, педалата гитара зема, Музички Инструменти и додатоци гитара рака

SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина мали жолти луѓе, педалата гитара зема, Музички Инструменти и додатоци гитара рака

DEN 39.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Избере
Број На Модел На:
1T2-5
Бренд Име:
SOACH
Тип На Производ:
гитара зема
Дебелина:
1.0 mm
Материјал:
ПВЦ

Купувачи како што избираат