• Обновено
Кутија За Накит Бесплатен превозот на големо 50pcs /број 7*7*3cm Ѓердан Pendant Подарок Пакување, Кутии Прстен Earring се Прикаже Поле

Кутија За Накит Бесплатен превозот на големо 50pcs /број 7*7*3cm Ѓердан Pendant Подарок Пакување, Кутии Прстен Earring

DEN 1224.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
А, Б, Ц
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Објектот Должина:
7cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
Накит,подароци
Објектот Висина:
3cm
Број На Модел На:
DOU1502

Купувачи како што избираат