• Обновено
Паун Ѕвезда Ново Родено Бебе Кристал Полн Круг Круг Златна Боја Метал Мини Тиара Круна CT1812

Паун Ѕвезда Ново Родено Бебе Кристал Полн Круг Круг Златна Боја Метал Мини Тиара Круна CT1812

DEN 204.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
CT1812
Бренд Име:
Паун Ѕвезда
Тип:
Tiaras
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кристал
Пол:
Бебе Девојка
Под Тип:
Мини Круг Круна
Тема:
Бебе Тиара Круна
боја:
злато боја

Купувачи како што избираат