• Обновено
Висок Квалитет на Индустриски Десктоп КОМПЈУТЕР 19 инчен LCD Екран на Допир за Сите Во Еден КОМПЈУТЕР

Висок Квалитет на Индустриски Десктоп КОМПЈУТЕР 19 инчен LCD Екран на Допир за Сите Во Еден КОМПЈУТЕР

DEN 7680.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Тип:
Индустриски Следење
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
19M5-A
Големина На Дисплеј :
19 инчи
Контрастот:
1000
Резолуција:
1280*1024/1440*900
Осветленоста:
450 cd/m2
Интерфејс :
VGA/DC PORT/HDMI/USB (Друга опција)
Моќ Интерфејс :
DC Авијација
Влажност :
5.5% -95.5% не-кондензирање
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:

Купувачи како што избираат