• Обновено
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ YT113 16 мм Заклучување Latching Green Light Off/On Притисни Копче за Префрлање AC 250V 3А Бесплатен Превозот

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ YT113 16 мм Заклучување Latching Green Light Off/On Притисни Копче за Префрлање AC 250V 3А Бесплатен

DEN 38.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
YT113
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Карактеристики:
авто-заклучување копче

Купувачи како што избираат