• Обновено
1.8 M/6FT Мини Displayport МИНИ ДП да HDMI Машки Адаптер Конвертор-кабел Thunderbolt Display Port За Apple Macbook Mac Воздухот Про

1.8 M/6FT Мини Displayport МИНИ ДП да HDMI Машки Адаптер Конвертор-кабел Thunderbolt Display Port За Apple Macbook

DEN 121.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина:
180cm
Тип:
Коаксијален Кабли
Пол:
Женски-Женски
Надворешниот Дијаметар:
x
Конектор A:
Mini Displayport(Мини ДП)
Конектор Б:
HDMI
Број На Модел На:
JUM015227
Бренд Име:
WHOLEHEARTEDLY
Пакување:
Polybag
Примена:
Мултимедијални
оклопна:
Не-Заштитени
Пакет:
No
Име:
Мини ДП да HDMI Машки Адаптер Кабел
Пол:
Машко-Машки
Конектор тип:
HDMI
Конектор Боја:
Сребро.

Купувачи како што избираат