• Обновено
W500 Покрие бод машината нож presser нога пет-жица три-pin 5.6 теренот ниска spigot presser

W500 Покрие бод машината нож presser нога пет-жица три-pin 5.6 теренот ниска spigot presser

DEN 48.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
фу чао
Тип:
Индустриска Машина За Шиење
Бод Формирање:
Overlock Бод
Механички Конфигурација:
Пост-Кревет
Се Хранат Механизам:
Повеќе
Состојба:
Нови

Купувачи како што избираат