• Обновено
200g Блу/Бела Река Песок За Фантазија Минијатури Самовила Градина Gnome Мов Терариум Оркестарот Занаети Бонсаи DIY

200g Блу/Бела Река Песок За Фантазија Минијатури Самовила Градина Gnome Мов Терариум Оркестарот Занаети Бонсаи DIY

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Бело, Сино
Тема:
Растенијата
Материјал:
Камен
Стил:
Пастирски
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет

Купувачи како што избираат