• Обновено
Дракула % Bela Lugosi Филмски Постер 1931 Т Кошула, Црна Морнарица Сите Големини S 4Xl

Дракула % Bela Lugosi Филмски Постер 1931 Т Кошула, Црна Морнарица Сите Големини S 4Xl

DEN 311.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
Asia Size S, Asia Size M, Asia Size L, Asia Size XL, Asia Size 2XL, Asia Size 3XL, Asia Size 4XL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Купувачи како што избираат