• Обновено
1pcs Монтажа Магнет Кол 60mm Магнетни Садови со Навој Neodymium Постојан Силен Држи Магнет

1pcs Монтажа Магнет Кол 60mm Магнетни Садови со Навој Neodymium Постојан Силен Држи Магнет

DEN 671.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Композитни:
NdFeB Магнет
Број На Модел На:
HMME
Примена:
Индустриски Магнет
Тип:
Постојано
Обликот:
магнетни тенџере
Материјали:
NdFeB
Димензии:
Како што е прикажано во описите
Magnetizing:
ПРЕКУ ДЕБЕЛИНА
позлата:
NICUNI
Толеранција:
+/-0.1 MM
MOQ:
1 КОМПЈУТЕР, ПОНИСКА ЦЕНА ЗА ПОГОЛЕМА КОЛИЧИНА
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат