• Обновено
Правец на соларни хибрид уличното осветлување систем вертикална оска правец на соларни хибридни енергетски систем

Правец на соларни хибрид уличното осветлување систем вертикална оска правец на соларни хибридни енергетски систем

DEN 5040.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
NE-200
Тип:
Правец На Моќ Генератор
Номинална моќност:
200W
Номинална Напон:
AC 12v/24v
Сечилото Материјал:
Најлон влакна
Сечилото Боја:
црвено или бело
Сечилото Број:
5pcs
Тркала Дијаметар:
0.8 m
Генератор тип :
Три фаза Постојан магнет генератор
Сертификати:
CE, ISO9001, SGS
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Тежина:
13kg

Купувачи како што избираат