• Обновено
EIZZ Говорникот Обврзувачки Пост Сребро позлатен Месинг Конектор Банана Џек HIFI DIY Засилувач Цевка AMP Обврзувачки Додаток Пост

EIZZ Говорникот Обврзувачки Пост Сребро позлатен Месинг Конектор Банана Џек HIFI DIY Засилувач Цевка AMP Обврзувачки

DEN 357.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
2 ПАРЧИЊА, 6PCS, 10PCS
Пакет:
Yes
Бренд Име:
papri
Максимална Моќност По Канал:
101-130W
Канали:
2 (2.0)
Број На Модел На:
EZ-305

Купувачи како што избираат