• Обновено
Црвена+Сина Dual-Цифрен Екран Термометар LED Термометар Температура Метар NTC Водоотпорен Метал Сонда Сензор -20~100 целзиусови степени

Црвена+Сина Dual-Цифрен Екран Термометар LED Термометар Температура Метар NTC Водоотпорен Метал Сонда Сензор -20~100

DEN 112.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
IS
Температурата На Работа:
-40 ~ 80
Напон:
DC-4-28V
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LED Термометар
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови
Примена:
Електрични Играчка
Моќ Дисипација:
Никој
Големина:
45MM * 26MM
Освежете Го Оценувате:
за 1S / време
Точноста:
1 целзиусови степени
мерење на температура:
-20 ~ 100
Дисплеј Во Боја:
Црвена + Сина
Тип На Сензор:
1M NTC водоотпорен метал сонда
Екранот:
0.28 LED
Минимална Резолуција:
0.1 ℃

Купувачи како што избираат