• Обновено
Солидна Сребро 26 Писмо DIY Ѓердан Прилагодено A-Z Писма Pendant Член на Семејството Спомен Накит трговија на Големо Божиќ Подарок

Солидна Сребро 26 Писмо DIY Ѓердан Прилагодено A-Z Писма Pendant Член на Семејството Спомен Накит трговија на Големо

DEN 599.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
18k златна позлатен, сребрена боја
Главниот Камен Боја:
5 Букви
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
CedesaO
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
925 сребрен ѓердан диск
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
8мм кол./0.32
боја:
златна позлатен
Занает:
Врежани
Пакување:
Подарок кутија
Occassion:
daliy живот
Материјал:
925 Sterling silver
Синџир должина:
16/40cm,18/45см,20/50cm,2255cm
Синџир Стил:
rollo синџир
Должина:
1618 20 22

Купувачи како што избираат