• Обновено
3 глава свила фланелен боксери зголеми цвет свадба декорација вештачки рози вештачки цвеќиња за дома табела декорација свила цвеќиња

3 глава свила фланелен боксери зголеми цвет свадба декорација вештачки рози вештачки цвеќиња за дома табела декорација

DEN 44.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Материјал:
Свила
Бренд Име:
ИО ИЗБ
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
Свила Трендафил Цвеќе
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет
Висина:
37cm
Цвет тип:
Трендафил
Материјал:
Свила фланелен
Занает:
Handmake

Купувачи како што избираат