• Обновено
BKD AZV BMN BWV BVE цилиндар на главата за ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Passat Touran 2.0 TDI 03G198998X/03G198998AX/ 03G198998/03G103351

BKD AZV BMN BWV BVE цилиндар на главата за ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Passat Touran 2.0 TDI 03G198998X/03G198998AX/ 03G198998/03G103351

DEN 11900.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Специјални Функции:
No
Објектот Ширина:
25cm
Зафатнина:
2.0 TDI
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Година:
2004-
Објектот Тежина:
20kg
Бренд Име:
HNCACTUS
Материјал Тип:
алуминиум Легура
Објектот Висина:
20cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
50cm
Име На Модел:
BKD AZV BMN BWV BVE BMA
Нема. на Цилиндри:
4
is_customized:
Yes
Вентили:
16
Пакување:
Krabičkách или дрвени гајби
Година:
2004-
Превозот начини:
DHL,UPS-от,Fedex, итн
Примена:
ЗА ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Passat Touran 2.0 TDI
P/N:
03G198998X/03G198998AX/ 03G198998/03G103351
АМЦ:
908711

Купувачи како што избираат