• Обновено
7/8 Бесплатен превозот dory печатени grosgrain лента за коса, лак headwear партија декорација на големо ОЕМ 22mm H5361

7/8 Бесплатен превозот dory печатени grosgrain лента за коса, лак headwear партија декорација на големо ОЕМ 22mm H5361

DEN 429.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
DUWES
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
H5361
Шема:
Печатени
is_customized:
Yes
боја:
како слики

Купувачи како што избираат