• Обновено
Yilong 2'x3' турски свила тепих рачно изработени цветни исклучителна Иран мали килим (0468)

Yilong 2'x3' турски свила тепих рачно изработени цветни исклучителна Иран мали килим (0468)

DEN 20160.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
61cm x 91cm
Материјал:
100% Свила
Употреба:
Кат,Молитва,Хотел,Дома
Број На Модел На:
0468-2'x3'
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шаблон Тип:
Шарени
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YILONG
дизајн:
Персискиот
Функција:
Против Пролизгување
Техника:
рака заврзана
Килим квалитет:
230 линии; 367kpsi (570,000 јазли/m2)
Големина:
2ft x 3ft (61cm x 91cm)
Инвентар:
Од 20.000 компјутери персискиот килим
Карактеристично:
Перат рака заврзана килим
Услуга:
Прилагодено Дизајн И Големина Килим Прифатливо

Купувачи како што избираат