• Обновено
Решетка Менгеме Одговара за 2 Цевка/ алуминиум Решетка Решетка Менгеме Одговара за 12 Решетка

Решетка Менгеме Одговара за 2 Цевка/ алуминиум Решетка Решетка Менгеме Одговара за 12 Решетка

DEN 3840.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Цевка Менгеме
Материјал:
Алуминиум
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
од страна на влезот решетка менгеме
is_customized:
Yes
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Осветлување решетка менгеме
Оригиналното Место:
Шенжен Кина
Име На Модел:
од страна на влезот решетка менгеме
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Цевка Менгеме
боја:
сребрена или црна
Тежина:
0.42kg/pc
вчитување на тежина:
200kg
OEM/ODM :
прифатете
Пакување:
Господар картон
Клучни зборови:
кука менгеме

Купувачи како што избираат