• Обновено
beibehang Мурали дневна соба позадина бели цвеќиња сопствена позадина mural позадина 3d ѕид позадина за дневна соба

beibehang Мурали дневна соба позадина бели цвеќиња сопствена позадина mural позадина 3d ѕид позадина за дневна соба

DEN 648.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
234

Купувачи како што избираат