• Обновено
50pcs 10x15+3cm (3.9х5.9) Застане Боја Печатени Пластична Амбалажа Кеса Црвен Лист Јасно Прозорец Recloseable Пластични Zip Торбичка

50pcs 10x15+3cm (3.9х5.9) Застане Боја Печатени Пластична Амбалажа Кеса Црвен Лист Јасно Прозорец Recloseable Пластични

DEN 207.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Пластични
Големина:
S
Број На Модел На:
Боја Печатени Храна Ziplock Торба
Спецификација:
10x15+3cm
боја:
како Слика
Површината Ракување:
Gravure Печатење
торба стил:
Застане Јасно Пластика Ziplock Торба
Функција:
Храна Одделение, Кислород Отпор, Greaseproof, Влага-доказ
Примена:
Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Чај, Кафе, Медицина
Дебелина:
150micron (Двојно лице)
прилагодено лого:
Прифатена
Запечатување стил:
Авто-запечатени Ziplock Торба
Материјал:
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ/ЈП

Купувачи како што избираат