• Обновено
Led Лента Осветлување SMD 5050 Fexbile Лента Водоотпорен IP65 Dc 12v Fita Де со 44keys/RF IR-Далечински Контролер

Led Лента Осветлување SMD 5050 Fexbile Лента Водоотпорен IP65 Dc 12v Fita Де со 44keys/RF IR-Далечински Контролер

DEN 285.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела, Жолта, Црвена, Зелена, Сина, Топло Бела, RGB
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
VUAN
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Повод:
дневна соба
Број На Модел На:
5050
Напон:
12V
LED Чип Модел:
SMD5050
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Лента тип:
SMD
Водоотпорен:
Yes
Просечен Живот (часот):
50000
Спецификации (монистра светлина / m):
60

Купувачи како што избираат