• Обновено
10.1,12,15,17,19,21.5 инчен отворена рамка touch monitor, индустриски допир

10.1,12,15,17,19,21.5 инчен отворена рамка touch monitor, индустриски допир

DEN 7680.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Тип:
Индустриски Следење
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
19M5-A
Големина На Дисплеј :
19 инчи
Контрастот:
1000
Резолуција:
1280*1024/1440*900
Осветленоста:
450 cd/m2
Интерфејс :
VGA/DC PORT/HDMI/USB (Друга опција)
Моќ Интерфејс :
DC Авијација
Влажност :
5.5% -95.5% не-кондензирање
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:

Купувачи како што избираат