• Обновено
ПРОТОК на ВОЗДУХ СЕНЗОР ЗА ОПЕЛ ASTRA G CORSA C ОМЕГА Б MERIVA SPEEDSTER VECTRA ZAFIRA ОПЕЛ VOLVO C70 S60 S70 S80 V70 XC90 46559804

ПРОТОК на ВОЗДУХ СЕНЗОР ЗА ОПЕЛ ASTRA G CORSA C ОМЕГА Б MERIVA SPEEDSTER VECTRA ZAFIRA ОПЕЛ VOLVO C70 S60 S70 S80

DEN 695.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Вител Тип:
Стандард
Резолуција:
Стандард
линеарна:
Стандард
Мерен Опсег:
Стандард
Hysteresis:
Стандард
Чувствителност:
Стандард
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
Термички Тип
Бренд Име:
YAOPEI
Повторливост:
Стандард
боја:
како Слика
Другиот Дел Број 1:
Четириесет и шест милиони петстотини педесет и девет илјади осум сто четири
Производителот Дел Број:
Четириесет и шест милиони петстотини педесет и девет илјади осум сто четири
Состојба:
Нови

Купувачи како што избираат