• Обновено
Lampada сијалица G24 E27 7W 9W 12W 85V-265V/AC КОЧАН LED Пченка Светлина Хоризонтална Plug светилка Bombillas LED Пченка Сијалица Место светло CE, RoHS

Lampada сијалица G24 E27 7W 9W 12W 85V-265V/AC КОЧАН LED Пченка Светлина Хоризонтална Plug светилка Bombillas LED

DEN 229.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
E27 7W, E27 9W, E27 12W, G24 7W, G24 9W, G24 12W
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
Tightsen-Home
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Зрак Агол(°):
180°
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
LED Чип Модел:
3W Висока Моќност
Просечен Живот (часот):
50000hrs
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Напон:
AC85-265V/220V/110V
Должина:
125MM/155MM/165MM
База Тип:
E27/G24

Купувачи како што избираат