• Обновено
Нови Пристигнување 50pcs/пакет Сребрена Фолија Хартија Плочи за Еднократна употреба Хартија Плочи Партија Фах Вљубените Роденден, Свадба Торта Садови

Нови Пристигнување 50pcs/пакет Сребрена Фолија Хартија Плочи за Еднократна употреба Хартија Плочи Партија Фах Вљубените

DEN 864.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Повод:
is_customized:
Yes
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Плочи
Број На Модел На:
Plates020
Шема:
Полна Боја
Материјал:
Cowhide хартија
боја:
Фолија Злато, Зелена, Топла Розова
Големина:
9inch
дизајн:
Металик Работ и да го Прослават
се користи за 1:
Свадба
се користи за 2:
роденден
Се користи за 3:
Бебе туш
Се користи за 4:
Божиќ
Се користи за 5:
Нова Година

Купувачи како што избираат