• Обновено
Luhuezu 4pcs Кожа Автомобил Вратата анти Корне Потпирач Подлога Покритие За NIssan Patrol Армада Y62 Додатоци 2013 2014 2015 2017

Luhuezu 4pcs Кожа Автомобил Вратата анти Корне Потпирач Подлога Покритие За NIssan Patrol Армада Y62 Додатоци 2013

DEN 885.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Ширина:
25cm
Бренд Име:
LUHUEZU
Објектот Висина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
40cm
Име На Модел:
pd-15
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
кожа

Купувачи како што избираат