• Обновено
Автомобил Шофершајбната Задните Wiper Ножот За Buick Енклава, (2008+),Заден wiper,Природни гума, Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната Задните Wiper Ножот За Buick Енклава, (2008+),Заден wiper,Природни гума, Автомобил Додатоци

DEN 384.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Име На Модел:
За Енклава
За Возило Брендови/Модел:
Buick
Бренд Име:
KCTION
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Ширина:
35cm
Големина:
12
Спецификација На Производот:
едно парче
Автомобил Производител:
Buick
Година:
2008+
Автомобил Направи:
за buick

Купувачи како што избираат