• Обновено
20 мм Forstner дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Поставите Дрво Дупка Видов Дрвени Дрво Машина за Дупчење алат со Круг месо тело

20 мм Forstner дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Поставите Дрво Дупка Видов Дрвени Дрво Машина за Дупчење

DEN 49.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Материјал:
Други
Должина:
повеќе
Употреба:
За Дупчење Дрво
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
CP00762
Тип:
Основни Вежба Малку

Купувачи како што избираат