• Обновено
Моден Кинески Стил 925 Сребрен Шарм Монистра Глеѓ Chrysanthemum Сребро Монистра се Вклопи во Европската Нараквици Бренд GW D193-15

Моден Кинески Стил 925 Сребрен Шарм Монистра Глеѓ Chrysanthemum Сребро Монистра се Вклопи во Европската Нараквици

DEN 369.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
D193, мода кинески стил накит
Бренд Име:
GW
Објектот Тежина:
3.9g, 925 sterling silver
Метали Тип:
100% Автентични 925 Sterling Silver
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
925 Sterling silver
Употреба:
Посебни DIY Шарм Мушка Подарок за Жена, Љубовник, Пријатели, Мајка & Ќерка
Објектот Статус:
FTY Гаранција за Квалитет,FashionDesign,Исклучителен Подарок
Материјал:
925 Сребрен Шарм Монистра
објектот стил:
Моден Кинески Стил Монистра
Дупка со ГОЛЕМИНА:
4.6 мм, Одговара Европски Бренд Нараквици
Големина:
12.3*9.8 mm, Chinese Style Jewelry
Печат:
S925, 925 Sterling Silver
испорака:
Бесплатен Превозот преку AliExpress Стандард за Испорака
Применливи Толпата:
жени,Мажи,Љубители',Унисекс,Девојки,Момчиња,Мајка,Сестра,Брат
Применливи повод:
Најдобар Подарок за Божиќ, на Вљубените, Роденден, Свадба Партија

Купувачи како што избираат