• Обновено
За Benelli ТНТ 600 јас BN600 BJ600GS сите години CNC Мотоцикл 3D Долг/ Краток Кочница Спојки Држела Мото Кратко време и Подолго Рачката

За Benelli ТНТ 600 јас BN600 BJ600GS сите години CNC Мотоцикл 3D Долг/ Краток Кочница Спојки Држела Мото Кратко време

DEN 630.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Краток Виолетова, Долго Розова, Долго Виолетова, Краток Зелена, Краток Розова
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
ТНТ 600 јас BN600 BJ600GS сите години
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Висина:
2inch
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
ELFRhino
Специјални Функции:
6 Прилагодливи
Објектот Тип 1:
Краток Лост
Објектот Тип 3:
CNC Мотоцикл Држела
Item Type 4:
3D Држела
Item Type 5:
За Benelli Мото Држела
Точка 1:
CNC За Benelli Кочница Држела
Точка 2:
CNC За Benelli Спојки Држела
Точка 3:
Мото За Benelli Кочница Држела
Точка 4:
Мото За Benelli Спојки Држела
Точка 5):
Наскоро и Повеќе Држела
Објект Од Тип 2:
Долго Држела

Купувачи како што избираат