• Обновено
Bluetooth Тастатура За Samsung Galaxy Tab 3 T310 T311 T315 Таблет КОМПЈУТЕР Безжична тастатура за Андроид Windows Touch Pad Случај 8.0 инчен

Bluetooth Тастатура За Samsung Galaxy Tab 3 T310 T311 T315 Таблет КОМПЈУТЕР Безжична тастатура за Андроид Windows

DEN 462.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Примена:
таблета
Стил:
За Таблет,Стандард
Оската На Телото Бренд:
00
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Бренд Име:
HUWEI
Тип:
Bluetooth Безжична
Пакет:
No
Врвка За Околу Поддршка:
No
Јазик:
Англиски
Број На Модел На:
За Табот 3 8.0
Работата Стил:
Механички
Тастатура Стандард:
Таблета Тастатура
Полна Големина тастатура:
No
Поддржува Човечки Инженеринг:
No
Дали да се поддржи plug and play:
No
Механички Тастатура:
No
Времето на пазарот:
Окт-14
Тастатура Стандард:
стандардна тастатура
Имаат мултимедијални копче за функција:
No
Е водоотпорен:
No

Купувачи како што избираат