• Обновено
HSUN 2xT10 15SMD 4014 led canbus ГРЕШКА led T10 canbus W5W led Багажникот светло Вратата led светилка Купола Светлина Универзална читање светилка

HSUN 2xT10 15SMD 4014 led canbus ГРЕШКА led T10 canbus W5W led Багажникот светло Вратата led светилка Купола Светлина

DEN 263.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, мраз Сина, Розова
Бренд Име:
hsun
Објектот Тежина:
10g
Фокус-Година:
2006,2014,2007,2009,2013,2011,2003,2010,2008,2012,2005,2004,2015
Ford Модел:
Фокус
Тип На Објект:
Царинење Светла
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Напон:
12V/24V
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Wattage:
1.5W
Име На Модел:
G3-T10 15 LED SMD4014 12-30V Canbus LED
Lumens:
100 LM
Точка име :
G3-T10 15 LED SMD4014 12-30V Canbus LED
чашката:
T10
Led чипови:
4014
боја:
бели црвени жолто мраз сина сина
Оперативен Напон На Располагање:
12-24V
оперативен тековната:
190 м-р
Прозрачна Флукс:
100 LM

Купувачи како што избираат