• Обновено
VLT 15% Зелена-Сребрена Соларни Рефлексивни Прозорец Филм Багра За Buliding Home Office Големина:1.52*30m/Ролна

VLT 15% Зелена-Сребрена Соларни Рефлексивни Прозорец Филм Багра За Buliding Home Office Големина:1.52*30m/Ролна

DEN 6672.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прозорецот Foils & Solar Protection
transmittance:
10%-20%
Боја Име:
Зелена Сребро.
Големина:
1.52*30m/Roll
Бренд Име:
aomior
Објектот Тежина:
8kg
Објектот Должина:
30m
Прозорецот Foils Тип:
Прозорецот Foils
Топлинска Изолација Го Оценувате:
60%-80%
Ултравиолетови Блокирање Го Оценувате:
80%-100%
Специјални Функции:
приватност
Име На Модел:
USWF
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ROHS
Објектот Ширина:
1.52m
Материјал Тип:
ПВЦ
Позиција:
покрив)
Објектот Висина:
155cm
Точка име :
Зелена Соларни Прозорец Филм
vlt:
15%
Материјал:
домашно милениче
Дебелина:
2 мили

Купувачи како што избираат