• Обновено
Witblue Слободни Заштитник Филмот + Ново За 7 ЧУЧУЛИГА FreeMe X2 7 Вер.2 Екран На Допир Панел Digitizer Стакло Замена На Сензор

Witblue Слободни Заштитник Филмот + Ново За 7 ЧУЧУЛИГА FreeMe X2 7 Вер.2 Екран На Допир Панел Digitizer Стакло Замена

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна
Број На Модел На:
ЧУЧУЛИГА FreeMe X2 7 Вер.2 екран осетлив на допир
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue

Купувачи како што избираат