• Обновено
Накит Видов Рамка Прилагодливи Jeweler Одлуки DIY Алатки Нож рачно изработени Занаетчиски Лак

Накит Видов Рамка Прилагодливи Jeweler Одлуки DIY Алатки Нож рачно изработени Занаетчиски Лак

DEN 283.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
Angelady
Број На Модел На:
2SS300345
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
7cm
Производ Карактеристики:
Специјално дизајнирани за изработка на накит
Објектот Должина:
14.5cm
Накит Алатки & Опрема Тип:
алатка за поставување
Објектот Тежина:
133g
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Точка име :
накит видов рамка
Тип:
Видов
Големина:
One Size

Купувачи како што избираат