• Обновено
За VOLVO V60 Внатрешни работи Ракавица Кутија Switch Копчето Трим Покрие 2012-2017 1pcs

За VOLVO V60 Внатрешни работи Ракавица Кутија Switch Копчето Трим Покрие 2012-2017 1pcs

DEN 501.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
За Volvo V60
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
hotrimworld
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Година:
2012-2017
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Земја на потекло:
Кина

Купувачи како што избираат