• Обновено
2 unids оригинални liitokala lii -26a 18650-26jm мцп 3.7 v 2600 mah baterias recargables став 18650 bateria/li

2 unids оригинални liitokala lii -26a 18650-26jm мцп 3.7 v 2600 mah baterias recargables став 18650 bateria/li

DEN 312.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
2600mAh
Број На Модел На:
18650 Lii-26A
Бренд Име:
liitokala
Тип:
Li-Ion
Батеријата Број:
2

Купувачи како што избираат